Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 570 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 840 mm |
| Височина | 1.605 mm |
Детайли
| Форма на кубче лед | Цели кубчета |
|---|---|
| Размер на кубчето лед | 22 x 22 x 22 mm |
| Производителност лед на ден | 160 kg |
| Капацитет на контейнера | 90 kg |
Охлаждане
| Хладилен агент | R290 / 0,13 kg |
|---|---|
| Климатичен клас | 4 |
Стойности
| Мощност | 850 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 220V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 126 kg |