Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Предимства на продукта
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Директиви
Размер в разгънато състояние
| Ширина | 2950 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 880 mm |
| Височина | 1170 mm |
Размер в сгънато състояние
| Ширина | 810 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 880 mm |
| Височина | 1650 mm |
Детайли
| Дебелина на тестото | 0,3 - 35 mm |
|---|
Конвейерна лента
| Дължина | 2400 mm |
|---|---|
| Ширина | 500 mm |
Стойности
| Този уред се експедира стандартно в | |
|---|---|
| Мощност | 750 вата |
| Напрежение | 380 волта |
| Фази | 3 |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Бързо доставяне | |
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 220 kg |
|---|