Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Свързване
Размери
Директиви
Размери
| Ширина | 482 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 393 mm |
| Височина | 482 mm |
Детайли
| Защита от прегряване при макс. 180 °C | |
| Капацитет | 5,4 литра, което е достатъчно за 15-30 души |
|---|
Стойности:
| Производителност | 1950 W |
|---|---|
| Напрежение | 230 V |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Състояние при доставка | монтирано |
|---|---|
| Тип на доставка | парцел |
| Тегло | 10,6 кг |