Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Обхват на доставката
Подробности
Свързване
Размери
Директиви
Размери
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 240 mm |
| Височина | 440 mm |
Детайли
Размер на котела
| Препоръчителна натовареност | 4,90 kg |
|---|---|
| Капацитет | 7 l |
| Указание | Посоченият размер на котела в кг е ориентировъчен показател |
Стойности
| Изпълнение | 350 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставя се монтиран | |
| Тип на доставка | парцел |
|---|---|
| Тегло | 17,51 kg |