Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
ЗАБЕЛЕЖКА
Обхват на доставката
Насоки
Размери в отворено състояние
| Ширина | 2.646 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 760 mm |
| Височина | 2.089 mm |
Размери в затворено положение
| Ширина | 1.450 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 760 mm |
| Височина | 1.975 mm |
| Ширина | 600 mm |
Детайли
| Материал | Неръждаема стомана |
|---|---|
| Операция | Цифров |
| Брой стъклени парапети | 8 броя |
| Брой GN-базини | 5 (4x GN1/4, 1x GN 1/6) |
| Брой врати | 3 |
| Вид на вратата | Стъклена(и) врата(и) на панти |
| Брой контакти | 2x 230-волтови контакти |
| Клас на защита | IP54 - Защита от прах и пръски |
| Осветление | LED |
Охлаждане
| Температура | 2 °C до 8 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Хладилен агент | R290 / 0,16 kg |
| Размразяване | Автоматичен |
Стойности
| Мощност | 350 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 358 kg |