Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
3 Режими за всеки контейнер
Качество
Инструкции за почистване
Насоки
Размери
| Ширина | 604 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 530 mm |
| Височина | 825 mm |
Детайли
| Цвят | Черно/сребърно |
|---|---|
| Материал | Неръждаема стомана AISI 304, Пластмаса |
| Брой контейнери | 3 |
| Капацитет | 3 x 12 l |
| Време за приготвяне | приблизително 50 ' |
| Осветление | LED |
Охлаждане
| Температура | -10 °C до 10 °C |
|---|---|
| Температура на околната среда до | 33°C |
| Хладилен агент | R290 / 0,17 kg |
Стойности
| Мощност | 1,10 kW |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 69 kg |
| Нетно тегло | 55 kg |