Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Леген
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 550 mm |
Размери мивка
| Ширина | 510 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 305 mm |
Детайли
| Размер на басейна | 1/1 GN |
|---|
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Мощност | 1,17 kW |
| Напрежение | 230V |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 30 kg |
| Нетно тегло | 28 kg |