Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Нашата препоръка
Качество
Предимства на продукта
Охлаждане
Хладилни отделения
Вътрешно оборудване
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 2.330 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 600 mm |
| Височина | 970 mm |
Размери на вратата
| Ширина | 375 mm |
|---|---|
| Височина | 565 mm |
Детайли
| Брой врати | 4 |
|---|---|
| Брутен обем | 510 l |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Хладилен | R290 |
| Размразяване | Система за въздушен поток |
Стойности
| Мощност | 300 Watt |
|---|
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 181 kg |
| Нетно тегло | 171 kg |