Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Опционални принадлежности
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 194 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 314 mm |
| Височина | 395 mm |
| Ширина | 118 mm |
| Дълбочина | 189 mm |
| Височина | 368 mm |
Детайли
| Фритюрници от | 20 l |
|---|---|
| Температура до | 200 °C |
| Взимане на частици | 1,30 kg |
| Номинална филтрация | 20 ųm |
| Ефективна филтрация | до 5 ųm |
Стойности
| Мощност | 300 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 8,90 kg |