Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 650 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 650 mm |
| Височина | 1.950 mm |
Детайли
| Рафтове | 5 бр. |
|---|---|
| Брутен обем | 340 l |
| Полезен обем | 248 l |
| Осветление | LED |
| Операция | Цифров |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Размразяване | Автоматичен |
| Охлаждаща течност | R290 |
Стойности
| Мощност | 320 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 218 kg |