Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.320 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 640 mm |
| Височина | 1.910 mm |
Размери на скарите
| Ширина | 510 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 440 mm |
Детайли
| Капацитет | 930 l |
|---|---|
| Брой тави | 10 |
| Брой на компресорите | 1 |
| Осветление | LED |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Статичен |
|---|---|
| Размразяване | Автоматичен |
| Температура | 2 °C до 10 °C |
Стойности
| Мощност | 800 Watt |
|---|---|
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 200 kg |