Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Диаметър | 160 mm |
|---|---|
| Височина | 410 mm |
Детайли
| Вътрешен диаметър | 95 mm |
|---|---|
| Тегло на въглищата | 2,6 kg |
| Активен въглен | CKV-3 (стандартен активен въглен, 3мм) |
| Време за контакт в 200m³/hm³/h | 21 s |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 15,14 kg |
| Нетно тегло | 14,40 kg |