Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Предимства на продукта
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 390 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 390 mm |
| Височина | 502 mm |
Детайли
| Дължина на захранващия кабел | 5 m |
|---|---|
| Капацитет | 22 l |
Стойности
| Мощност | 1050-1250 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz - 60 Hz |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 7 kg |
| Нетно тегло | 6,30 kg |