Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Указания
Изпълнение
Качество
Предимства на продукта
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Директиви
Размери
| Ширина | 200 мм |
|---|---|
| Дълбочина | 600 мм |
| Височина | 1170 мм |
Детайли
| Водно захранване | 1/2 Zoll |
|---|---|
| Свързване към умивалник | 3/4 цол |
Доставка
| Доставяне | в разглобено състояние |
|---|---|
| Тип на доставка | парцел |
| Тегло | 8,54 kg |