Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Опционални принадлежности
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 195 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 320 mm |
| Височина | 426 mm |
| Ширина | 116 mm |
| Дълбочина | 191 mm |
| Височина | 398 mm |
Детайли
| Температура до | 200 °C |
|---|---|
| Взимане на частици | 0,80 kg |
Стойности
| Мощност | 300 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 7,70 kg |