Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Работен плот
База
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 600 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 600 mm |
| Височина | 870 mm |
| Нетна ширина на междинния рафт | 508 mm |
| Нетна дълбочина междинен шелф | 482 mm |
| Междинен рафт с нетна височина | 40 mm |
| Максимална височина вкл. крака, без ПЛОТ | 920 mm |
Детайли
| ниво на качеството | Premium |
|---|---|
| Материал на продукта | Неръждаема стомана AISI 304, mdf |
| Товароносимост | 500 kg |
| Сума между равнището | 1 |
| Капацитет на натоварване на междинния рафт | 70 kg |
| Брой врати | 1 Stk. |
| тип врата | Врата Gullwing |
| регулируема по височина | Ja |
Доставка
| Начин на доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставка от страна | Монтиран |
| Брутно тегло | 40 kg |
| Нето тегло | 31 kg |