Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Размери
Свързване
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 91 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 180 mm |
| Височина | 759 mm |
Детайли
| Дължина на пръта | 400 mm |
|---|---|
| цвят | Черно |
| Капацитет | 140 l |
| Материал на продукта | Пластмаса, Неръждаема стомана |
| Минимални обороти в минута | 8.000 rpm |
| Максимални обороти в минута | 18.000 rpm |
| Преместваем прът | Ja |
Стойности
| мощност | 650 Watt |
|---|---|
| захранване | 230V |
| фаза | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 5,16 kg |
| Нето тегло | 4,36 kg |