Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимство на продукта
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Със стъклен капак
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 2.000 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 880 mm |
| Височина | 1.400 mm |
| Работна височина | 900 mm |
Детайли
| Брой врати | 3 |
|---|---|
| Охлаждащи отделения | 1 |
| Нетен обем | 1.200 l |
| Капацитет | 5x GN1/1 |
Охлаждане
| Температура | 0 °C до 5 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 450 Watt |
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 337 kg |
| Нетно тегло | 100 kg |