Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 850 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 450 mm |
| Височина | 900 mm |
Детайли
| Брой тави | 2 |
|---|---|
| Брой роли | 4 |
| Материал | Неръждаема стомана |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 9,10 kg |