Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Свързване
Обхват на доставката
Размери
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 1.900 mm |
|---|
Размери на изпарителя
| Ширина | 1.900 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 685 mm |
| Височина | 245 mm |
Размери на единицата кондензатор
| Широчина | 960 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 525 mm |
| Височина | 489 mm |
Детайли
| Температура | -22 °C до -10 °C |
|---|---|
| Температура на околната среда до | 38°C |
| Mощност на компресор | 497 Watt |
| Мощност на присъединяване | 380V/ 50 Hz |
| Защита от вода | IP 51 (защита срещу вертикално падаща капеща вода) |
| Защита от прах | IP 51 ( защита срещу прах в вредни количества) |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 120 kg |
| Нетно тегло | 100 kg |