Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Обем | 6,70 l |
|---|---|
| Ширина на продукта | 280 mm |
| Височина на продукта | 182 mm |
| Височина на продукта без капак | 132 mm |
| Горен диаметър | 280 mm |
| Диаметър на основата | 237 mm |
Детайли
| Цвят | Зелен босилек |
|---|---|
| Топлоустойчивост | 260 °C |
| Студоустойчивост | -20 °C |
| Материал | Чугун |
| Наличен капак | да |
| Индукция | да |
| Подходящ за фурна | да |
| Подходящ за фризер | да |
| Подходящ за котлони | да |
| Подходящ за миене в съдомиялна машина | да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 7,70 kg |
| Нетно тегло | 6,90 kg |