Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Оборудване
Свързване
Размери
Директиви
Размери
| Ширина | 938 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 810 mm |
| Височина | 1300 mm |
Детайли
| Дебелина на страничния панел | 20 + 20 mm |
|---|---|
| Обем | 274 литра |
Охлаждане
| Охлаждане | конвекция за охлаждане |
|---|---|
| Охлаждаща течност | R452a |
| Температура | 4 до 8 °C |
| Климатичен клас | 3 (+25°C / 55% HR) |
| Компресор | 1/2 PS |
Стойности
| Мощност | 1000 вата |
|---|---|
| Мощност на охлаждане | 1096 ват |
| Напрежение | 230 Volt |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Бързо доставяне | |
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 205 kg |
|---|