Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Външни размери
| Ширина | 1.454 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 850 mm |
| Височина | 870 mm |
Вътрешни размери
| Ширина на вътрешните размери | 1.303 mm |
|---|---|
| Дълбочина на вътрешните размери | 691 mm |
| Височина на вътрешните размери | 733 mm |
Размери на горния рафт
| Ширина | 1.454 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 590 mm |
| Височина | 210 mm |
Детайли
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Брутен обем | 575 l |
| Нетен обем | 402 l |
| Брой врати | 2 |
| Вид на вратата | Плъзгаща се стъклена врата |
| Пръчка на бронята | Да |
Охлаждане
| Температура | -22 °C до -18 °C |
|---|---|
| Температура на околната среда до | 25°C |
| Хладилен фактор | Статичен |
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Мощност | 420 Watt |
|---|---|
| Дневна продукция | 7,07 kWh/ден |
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 154 kg |
| Нетно тегло | 121 kg |