Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Стенна етажерка за фризер
Остров с фризер
Насоки
Общи размери
| Ширина | 2.104 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 850 mm |
| Височина | 2.102 mm |
Стенен фризер за стена с вътрешни размери
| Ширина на вътрешните размери | 1.980 mm |
|---|---|
| Дълбочина на вътрешните размери | 390 mm |
| Височина на вътрешните размери | 645 mm |
Вътрешно измерение замръзнал остров
| Ширина | 1.953 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 691 mm |
| Височина | 733 mm |
Стенни рафтове за фризер
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Брутен обем | 559 l |
| Нетен обем | 346 l |
| Брой врати | 3 |
| Вид на вратата | Стъклена врата |
| Капацитет на натоварване на рафт | 30 kg |
Детайли фризер остров
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Брутен обем | 900 l |
| Полезен обем | 646 l |
| Брой врати | 2 |
| Вид на вратата | Glas-Schiebetür |
| Пръчка на бронята | Да |
Охлаждане
| Коефициент на охлаждане за стенен фризер | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Коефициент на охлаждане на фризерния остров | Статичен |
| Размразяване | Автоматичен |
| Температура | -18 °C до -22 °C |
| Хладилен | R290 |
| Температура на околната среда до | 25°C |
Стойности
| Дневна продукция | 31 kWh/ден |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 416 kg |