Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 527 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 323 mm |
| Височина | 23 mm |
Детайли
| Подходящ за | AHGP11 |
|---|---|
| Материал | Поликарбонат |
| Цвят | Черно |
| Размер на тавата | GN 1/1 |
| Свойства | Безопасност на храните, Термоустойчив, Устойчив на счупване, Подвижен за стифиране |
| Подходящо за | Съдомиялна машина, Микровълнова печка |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 1 kg |
| Нетно тегло | 0,56 kg |