Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 85 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 85 mm |
| Височина | 245 mm |
Детайли
| Цвят | сребро |
|---|---|
| Материал | Неръждаема стомана |
| Капацитет | 750 ml |
| Може да се мие в съдомиялна машина | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 0,32 kg |