Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 350 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 270 mm |
| Височина | 370 mm |
Детайли
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Брой контейнери | 2 |
| Вместимост на чаша | 350 bis 750 ml |
| Обороти за мин. | 240 |
| Функция на таймера | 0,00 " до 30,00 " |
| Материал, безопасен за храните | Да |
Стойности
| Мощност | 40 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 28 kg |
| Нетно тегло | 25,30 kg |