Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Чанта за съхранение за по-дълъг срок на годност
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 250 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 350 mm |
Детайли
| Цвят | Прозрачен (прозрачен) |
|---|---|
| Материал | Полиетилен, Полиамид |
| Температурен диапазон | -25 °C до 100 °C |
| Количество | 1.000 Парче |
| Брой на слоевете | 2-слойна |
| Дебелина | 85 µm |
| Дебел външен слой | 18 µm |
| Дебел вътрешен слой | 67 µm |
| Свойства | Без BPA, Без PVC |
| Подходящо за | Bain-marie, Комбиниран параход, Фризер, Хладилник, Складово помещение |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 15,14 kg |
| Нетно тегло | 14,35 kg |