Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Програми
Приложение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 425 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 504 mm |
| Височина | 398 mm |
| Отворена височина | 669 mm |
Размери на камерата
| Ширина | 334 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 351 mm |
| Височина | 190 mm |
Детайли
| Материал | Акрилно стъкло, Неръждаема стомана AISI 304 |
|---|---|
| Операция | Цифров |
| Капацитет на помпата | 8 m³/h |
| Обем на камерата | 14 l |
| Макс. Вакуум | 99,8 % |
| Заваръчна лента | 310 mm |
| Използваема площ | 282 mm |
| Максимален размер на чантата | 300 mmx400 mm |
| Ниво на шум | 58 dB |
| Дължина на кабела | 2000 mm |
Стойности
| Мощност | 500 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 42 kg |
| Нетно тегло | 35,30 kg |