Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Място за готвене
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 2.000 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 850 mm |
Размери на готварския плот
| Ширина | 500 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Разстояние между горелките | 500 mm |
Стойности
| Обща мощност | 56 kW |
|---|
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 197 kg |