Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Добре е за
Насоки
Размери
| Ширина | 119 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 199 mm |
| Височина | 100 mm |
Детайли
| Диаметър | 10 mm |
|---|---|
| Работно налягане | 200 mbar |
| Температура на околната среда | -15 °C .... 60 °C |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Състояние при доставка | монтирано |
| Брутно тегло | 1,81 kg |
| Нетно тегло | 1,70 kg |