Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 553 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 485 mm |
| Височина | 343 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 370 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 380 mm |
| Височина | 220 mm |
Детайли
| Материал | Неръждаема стомана |
|---|---|
| Операция | Ръководство |
| Капацитет | 34 l |
Стойности
| Мощност | 1 kW |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 21,92 kg |
| Нетно тегло | 18,40 kg |