Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Указания
Препоръка:
Размери
| Ширина | 1.420 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 980 mm |
| Височина | 750 mm |
Размери на предварителния филтър
| Ширина | 287 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 879 mm |
| Височина | 48 mm |
Размери на филтъра с активен въглен
| Ширина | 160 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 160 mm |
| Височина | 400 mm |
Детайли
| Регулиране на скоростта | регулатор на скоростта |
|---|---|
| Брой филтри с активен въглен | 14 парче |
| Брой на предварителните филтри | 2 Парче |
| Обмен на въздуха на час | 4.600 m³ |
| Степен на разделяне | 70% |
| Температура на въздуха | 50 °C |
Стойности
| Мощност | 1,10 kW |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
| Ток | 3,20 A |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 186 kg |
| Нетно тегло | 174 kg |