Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Оборудване
Функции
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 90 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 154 mm |
| Височина | 185 mm |
Детайли
| Релейни изходи | 2 |
|---|---|
| Аналогови входове/изходи | 4 |
| Цифрови входове/изходи | 8 |
Стойности
| Мощност | 1,50 kW |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Мрежово напрежение | 3x 380 - 415 Volt - 3 Phasen |
| Ток | 3,80 A |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 1,37 kg |