Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Размери
| Ширина | 176 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 162 mm |
| Височина | 100 mm |
Детайли
| Цвят | Прозрачен (прозрачен) |
|---|---|
| Капацитет | 1,50 l |
| Подходящо за | Съдомиялна машина, Фризер |
| Материал, безопасен за храните | Да |
| Може да се подрежда | Да |
| Без BPA | Да |
| Включен в списъка на NSF | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 1,18 kg |
| Нетно тегло | 0 |