Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Технология
Обхват на доставката
Насоки
Указания
Размери
| Ширина | 473 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 513 mm |
| Височина | 689 mm |
Размери на кошницата
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 400 mm |
Височина на рафта
| Височина | 315 mm |
|---|
Захранващ водопровод
| Вход за вода | R 3/4" |
|---|---|
| Отводняване | 1" 3/4 |
Детайли
| Температура на входящата вода | 55 °C |
|---|---|
| Температура на пране | 50 - 60 °C |
| Изходна температура | 82 °C - 85 °C |
| Макс. Височина на стъклото | 300 mm |
Процес на изплакване
| Програма за изплакване 1 | Време за изплакване 60 при макс. 60 кошници/час |
|---|---|
| Програма за изплакване 2 | Време за изплакване 120 при макс. 30 кошници/час |
| Програма за изплакване 3 | Време за изплакване 180 на макс 20 кошници/час |
| Програма за изплакване 4 | Време за изплакване 480 при максимално 8 кошници/час |
Капацитет
| Капацитет на резервоара | 14 l |
|---|---|
| Капацитет на котела | 3,50 l |
Стойности
| Мощност | 2,97 kW |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 43 kg |
| Нетно тегло | 35,10 kg |