Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Свързване
Обхват на доставката
Насоки
Указания
Размери
| Ширина | 551 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 500 mm |
| Височина | 950 mm |
Детайли
| Водно захранване | 3/4" Zoll |
|---|---|
| Капацитет на филтърния контейнер | 250 g |
Стойности
| Мощност | 4,50 kW |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 49 kg |
| Нетно тегло | 43 kg |