Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изключително здрава машина за пълнене на колбаси за ръчно управление с хоризонтален дизайн, включваща четири бункера за колбаси с различен диаметър.
Изпълнение
Качество
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 830 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 300 mm |
| Височина | 340 mm |
Детайли
| Вир уред | машина за пълнене на наденица |
|---|---|
| Капацитет | 7 l |
| Приспособления за пълнене на колбаси | 16, 22, 32 & 38 mm |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 12 kg |
| Нетно тегло | 10,50 kg |