Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Хладилни отделения
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.002 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 2.000 mm |
| Дълбочинни рафтове | 350 mm |
Детайли
| Тип уред | Стенен хладилен шкаф |
|---|---|
| Вид на вратата | Врата Gullwing |
| Дебелина на материала | 40 mm |
| Нетен обем | 440 l |
| Изложбено пространство | 1,6 m² |
| Капацитет на натоварване до | 50 kg/m² |
Охлаждане
| Температура | 1 °C °C до 5 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен агент | R290 / 0,15 kg |
| Климатичен клас | 3 |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 700 Watt |
| Средна мощност (kW/24 h) | 9,23 KW |
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 267 kg |