Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Нашата препоръка
Охлаждане
Хладилни отделения
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 700 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 810 mm |
| Височина | 2.050 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 582 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 685 mm |
Размери на скарите
| Ширина | 530 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 650 mm |
Детайли
| Продукт | Хладилник |
|---|---|
| Вид на вратата | Масивна врата |
| Скари за съхранение | 4 броя |
| Полезен обем | 700 l |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Температура | -2 °C до 8 °C |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Мощност | 243 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 141 kg |
| Нетно тегло | 125 kg |