Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Обхват на доставката
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Размери
| Дължина на продукта | 235 mm |
|---|---|
| Дължина на острието | 110 mm |
| Дебелина на острието | 2,25 mm |
Детайли
| цвят | Петролно синьо |
|---|---|
| Зададено количество | 4 Stk. |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Тип на смилане | Гладко покритие |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 0,30 kg |
| Нето тегло | 0,27 kg |