Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Хладилни отделения
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 595 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 662 mm |
| Височина | 1.882 mm |
Детайли
| Продукт | Хладилник |
|---|---|
| Вид на вратата | Масивна врата |
| Брутен обем | 400 l |
| Нетен обем | 293 l |
| Решетки за съхранение | 5 броя |
Охлаждане
| Температура | 2 °C °C до 8 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Размразяване | Горещ газ |
| Хладилен агент | R600a / 0,05 kg |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 206 Watt |
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 83 kg |
| Нетно тегло | 62 kg |