Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 1.200 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 800 mm |
| Височина | 1.660 mm |
Детайли
| Материал | Неръждаема стомана AISI 304 |
|---|---|
| Цвят | Неръждаема стомана |
| Капацитет | 85 kg |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност 9,80 kW | |
| Напрежение | 400V |
| Честота | 50 Hz - 60 Hz |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Свързване | пропан-бутан |
| Налягане на газа | 37 mbar |
| Потреблението на газ | 0,769 kg/h |
| Свързване | природен газ |
| Мощност | 9,75 kW |
| Kcal / ч | 8383,49 |
| Потребление на газ | 1,032 m³ |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 232 kg |
| Нетно тегло | 185 kg |