Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.550 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 920 mm |
Размери мивка
| Ширина | 305 mm |
|---|---|
| Височина | 505 mm |
Детайли
| Капацитет на натоварване | 75 kg / чекмедже |
|---|
Охлаждане
| Охлаждаща течност | R455A |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Температура | 2 °C °C до 8 °C |
Стойности
| Мощност | 400 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 96 kg |
| Нетно тегло | 96 kg |