Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Приспособление за рязане
Свързване
Размери
Директиви
Размери
| Ширина | 740 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 790 mm |
| Височина | 670 mm |
Детайли
| Диаметър на ножа | 370 mm |
|---|---|
| Cut Дебелина | 16 mm |
| Размер на квадратния разрез | 330 x 260 мм |
| Размер на изрязания кръг | 260 mm |
Стойности
| мощност | 370 Watt |
|---|---|
| захранване | 230V |
| фаза | 1N/PE |
Доставка
| Начин на доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставка от страна | Монтиран |
| Брутно тегло | 60 kg |
| Нето тегло | 49 kg |