Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Хладилни отделения
Вътрешно оборудване
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 810 mm |
| Височина | 2.050 mm |
Размери на скарите
| Скари | GN 2/1 + GN 1/1 |
|---|
Детайли
| Нетен обем | 1.400 l |
|---|---|
| Вид на вратата | Масивна врата |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Мощност | 1 kW |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 309 kg |
| Нетно тегло | 299 kg |