Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Охлаждащо отделение
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 597 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 654 mm |
| Височина | 1.884 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 475 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 423 mm |
| Височина | 1.659 mm |
Интериор
| Брой на опорните решетки | 5 |
|---|---|
| Регулиране на височината | Да |
| Капацитет на зареждане на рафта в отделението на хладилника | 45 kg |
| Вътрешно осветление | LED |
Детайли
| Продукт | Хладилник |
|---|---|
| Операция | Ръководство |
| Брутен обем | 377 l |
| Капацитет | приблизително 253 0,5 л PET бутилки или 506 0,33 л кенчета |
| Вид на вратата | Масивна врата |
| Брой врати | 1 |
| Материал, безопасен за храните | Да |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен | R600a |
| Климатичен клас | 3 |
| Работна сила на звука | 50 dB |
| Температурен диапазон | 2 °C - 9 °C |
Стойности
| Годишно потребление на енергия | 396 kWh/a |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
| Ток | 2 A |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 67 kg |
| Нетно тегло | 61 kg |