Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Обем | 2 l |
|---|---|
| Диаметър | 280 mm |
| Ширина на продукта | 280 mm |
| Височина на продукта | 200 mm |
Детайли
| Материал | Чугун |
|---|---|
| Цвят | Черешово червено |
| Топлоустойчивост | до 240 °C |
| Студоустойчивост | -20 °C |
| Индукция | да |
| Подходящ за фурна | да |
| Подходящ за котлони | да |
| Наличен капак | да |
| Подходящ за фризер | да |
| Подходящ за миене в съдомиялна машина | да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 4,60 kg |
| Нетно тегло | 3,40 kg |