Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
За перфектно изживяване на барбекю
Качество
Насоки
Размери
| Обем | 2,10 l |
|---|---|
| Ширина на продукта | 330 mm |
| Височина на продукта | 46 mm |
| Горен диаметър | 330 mm |
| Диаметър на основата | 300 mm |
Детайли
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Топлоустойчивост | 240 °C |
| Студоустойчивост | -20 °C |
| Материал | Чугун |
| Покритие | черно матово |
| Индукция | да |
| Подходящ за фурна | да |
| Подходящ за фризер | да |
| Подходящ за котлони | да |
| Подходящ за миене в съдомиялна машина | да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 5,46 kg |
| Нетно тегло | 4,78 kg |