Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Обем | 4,25 l |
|---|---|
| Ширина на продукта | 35 mm |
| Височина на продукта | 60 mm |
| Горен диаметър | 340 mm |
| Диаметър на основата | 300 mm |
Детайли
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Студоустойчивост | -20 °C |
| Материал | Чугун |
| Покритие | черно матово |
| Индукция | да |
| Подходящ за фурна | да |
| Подходящ за фризер | да |
| Подходящ за котлони | да |
| Подходящ за миене в съдомиялна машина | да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 4,60 kg |